Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alma Koleci
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Mosha:
  • 46 Vjeç
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  30
Këndon kryesisht: pop për fëmijë/junior

Alma Koleci është këngëtare. Alma Koleci është aktore, këngëtare dhe regjisore, e njohur për punën e saj në dublimet shqipe. Ka dubluar personazhe si Megara te "Herkuli", Aurora te "Bukuroshja e fjetur", Bela te "E bukura dhe bisha", Anastasia te "Anastasia" etj. Ka mbaruar studimet ne Akademinë e Arteve të Bukureshtit, Rumani.

Më datë 10 Prill 2017, Alma Koleci publikon videoklipin "E Dua Unë Po".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë:  Anonymous  

Komente

Asnjë Koment

Profili

Facebook

Shto profile

të tjeraKomente mbi këtë artist