Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Alma Koleci - Kur Dhjetori Po Hynte
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Dhjetori Po Hynte".
3. Video është e këngës "Kur Dhjetori Po Hynte", por nuk këndohet nga Alma Koleci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Alma Koleci - Kur Dhjetori Po Hynte  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente

Asnjë Koment

11/02/2013

2013-02-11T00:43:48+00:00Ballo, festa, fantazi
janë kujtimet e mia
Një refren nëpër vite
kur dhjetori po hynte
Duket sikur për një cast
Hovin rreshtin dhe kuajt
Po ashtu kjo melodi
që koha pas ma mori

Duket sikur për një cast
Hovin rreshtin dhe kuajt
Ndjej unë po këtë melodi
në mëndje e kam përsëri
again)

Noshta shpejt
s'do kthehet ajo
Zemra ime
gufonë fort
Dhe atëhere do kuptoj
unë kujtimet e mia

Një refren nëpër vite
Kur dhjetori po hynte


Më Shumë Këngë Nga Alma Koleci:


Komente mbi këtë këngë