Më mbaj mend (për 1 muaj)


Alma Koleci - Do Të Bëjmë Një Plak Dëbore?
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Do Të Bëjmë Një Plak Dëbore?".
3. Video është e këngës "Do Të Bëjmë Një Plak Dëbore?", por nuk këndohet nga Alma Koleci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Alma Koleci - Do Të Bëjmë Një Plak Dëbore?  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.4 / Votuan:  18

Këngë e albumit:

"Mbretëresha E Dëborës (Frozen)"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2014

2014-11-30T23:00:00+00:00

Elsa?
Do të bëjmë një plak dëbore?
Eja pra të luajmë ne
Më ka marrë malli, hë tani
Hap derën ti
Nga unë jo mos u fshih
Shoqe të ngushta ishim
Tani jo më
Të lutem më thuaj, pse?
A do t'bëjmë një plak dëbore?
Një plak të vogël prej dëbore

Largohu, Ana
Mirë pra, paçim

A do të bëjmë një plak dëbore?
Apo marrim biçikletë?
Eja pra të luash ti, flasim tani
Me pikturat jo s'dua të rri
Mbahu kalorës
Ndihem shumë e vetmuar, pa ty këtu
Dhe orët tik-tak vrapojnë

Elsa?
Të lutem, e di je brenda
Njerëzit më pyesin ku kam qenë
Kurajo thonë, kurajo ti
Por unë s'e di
Të lutem ty tani
Jemi ne të dyja
Bashkë unë dhe ti
Më thuaj çfarë të bëj
A bëjmë një plak dëbore?


Më Shumë Këngë Nga Alma Koleci:


Komente mbi këtë këngë