Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Alma Koleci - Dashuria Na Hap​ Një Derë

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashuria Na Hap​ Një Derë".
3. Video është e këngës "Dashuria Na Hap​ Një Derë", por nuk këndohet nga Alma Koleci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Alma Koleci - Dashuria Na Hap​ Një Derë  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  3

Këngë e albumit:

"Mbretëresha E Dëborës (Frozen)"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2014

2014-11-30T23:00:00+00:00


Ana:
Në rregull, a mund të them diçka të çmendur?

Hansi:
Më pëlqejnë çmenduritë!

Ana:
Jam përplasur në jetë unë me dyer pafund
Por papritur po përplasem me ty

Hansi:
Mendoj se më ka ndodhur e njëjta gjë, dhe...
Kam menduar gjatë gjithë jetës vetëm për ty
Dhe ja, rastësia më përplasi me ty

Ana:
Po me ty

Hansi:
Po me ty
Të gjeta unë

Ana:
Të shoh unë ty

Bashkë:
Dhe këtë ndjenjë, jo kurrë më parë s'e njoh
Dashuria na hap një derë
Dashuria na hap një derë
Dashuria na hap një derë

Ana:
Me ty

Hansi:
Me ty

Ana:
Me ty

Hansi:
Me ty

Bashkë:
Dashuria na hap një derë

Hansi:
E di çfarë dua?

Ana:
Çfarë?

Hansi:
Të hamë së bashku...

Ana:
Simite

Hansi:
Dhe unë këtë do t'thoja

Ana:
Jo, unë nuk njoh askënd...

Bashkë:
Që më ngjan
Xing, bëjmë xing
Ne jemi sinkron i duhur
Jemi ne ndjenja e bukur

Hansi:
Ti...

Ana:
Dhe unë...

Hansi:
Ne...

Bashkë:
Veç ne të dy

Ana:
Lamtumirë

Hansi:
Lamtumirë

Bashkë:
E kaluar pa ty
Jo më jo, unë vetëm më s'do t'jem

Dashuria na hap një derë
Dashuria na hap një derë
Jetën jetoj me ty

Ana:
Me ty

Hansi:
Me ty

Ana:
Me ty

Hansi:
Me ty

Bashkë:
Dashuria na hap një derë

Hansi:
A mund të them diçka të çmendur?
A do të martohesh me mua?

Ana:
A mund të them diçka edhe më të çmendur?
Pranoj!


Më Shumë Këngë Nga Alma Koleci:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet