Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Alma Koleci - Dashuria Na Hap​ Një Derë  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2014

2014-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Mbretëresha E Dëborës (Frozen)"Ana:
Në rregull, a mund të them diçka të çmendur?

Hansi:
Më pëlqejnë çmenduritë!

Ana:
Jam përplasur në jetë unë me dyer pafund
Por papritur po përplasem me ty

Hansi:
Mendoj se më ka ndodhur e njëjta gjë, dhe...
Kam menduar gjatë gjithë jetës vetëm për ty
Dhe ja, rastësia më përplasi me ty

Ana:
Po me ty

Hansi:
Po me ty
Të gjeta unë

Ana:
Të shoh unë ty

Bashkë:
Dhe këtë ndjenjë, jo kurrë më parë s'e njoh
Dashuria na hap një derë
Dashuria na hap një derë
Dashuria na hap një derë

Ana:
Me ty

Hansi:
Me ty

Ana:
Me ty

Hansi:
Me ty

Bashkë:
Dashuria na hap një derë

Hansi:
E di çfarë dua?

Ana:
Çfarë?

Hansi:
Të hamë së bashku...

Ana:
Simite

Hansi:
Dhe unë këtë do t'thoja

Ana:
Jo, unë nuk njoh askënd...

Bashkë:
Që më ngjan
Xing, bëjmë xing
Ne jemi sinkron i duhur
Jemi ne ndjenja e bukur

Hansi:
Ti...

Ana:
Dhe unë...

Hansi:
Ne...

Bashkë:
Veç ne të dy

Ana:
Lamtumirë

Hansi:
Lamtumirë

Bashkë:
E kaluar pa ty
Jo më jo, unë vetëm më s'do t'jem

Dashuria na hap një derë
Dashuria na hap një derë
Jetën jetoj me ty

Ana:
Me ty

Hansi:
Me ty

Ana:
Me ty

Hansi:
Me ty

Bashkë:
Dashuria na hap një derë

Hansi:
A mund të them diçka të çmendur?
A do të martohesh me mua?

Ana:
A mund të them diçka edhe më të çmendur?
Pranoj!


Më Shumë Këngë Nga Alma Koleci: