Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Alma Koleci & Antonela Çekixhi - Se Veç Sot Po Vetëm Sot Po (Reprizë)

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Se Veç Sot Po Vetëm Sot Po (Reprizë)".
3. Video është e këngës "Se Veç Sot Po Vetëm Sot Po (Reprizë)", por nuk këndohet nga Alma Koleci & Antonela Çekixhi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Alma Koleci & Antonela Çekixhi - Se Veç Sot Po Vetëm Sot Po (Reprizë)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Mbretëresha E Dëborës (Frozen)"

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Antonela Çekixhi

01/12/2014

2014-11-30T23:00:00+00:00


Ana:
Elsa, prit...

Elsa:
Jo, unë thjesht po mundohem të të mbroj

Ana:
Po ti nuk ke përse të më mbrosh, unë nuk kam frikë
Të lutem mos më largo më kështu
Nga unë mos u largo
Me mua motërz ti qëndro, qëndro

Se veç sot, po vetëm sot po
Kuptova unë të them
Se veç sot, po vetëm sot po
Pranë dua të të kem

Dhe bashkë do ta zbresim ne malin
Më frikë jo s'do të kesh
Se veç sot, po vetëm sot po
Me mua bashkë do t'jesh

Elsa:
Ana, të lutem shko
Vazhdo ti jetën
Diellin gëzo dhe portat hapi ti

Ana:
Ne bashkë do ta...

Elsa:
E di
Më do e di
Por unë do t'rri

Se jam e lirë
Unë jam e lirë tani
Dhe larg më rri
E qetë do t'jesh, e di

Ana:
Të qeta s'jemi jo

Elsa:
Çfarë po thua ti?

Ana:
Kam frikë se ti jo nuk e di

Elsa:
Çfarë duhet të di?

Ana:
Arendela ka shumë, shumë, shumë, shumë borë

Elsa:
Çfarë?

Ana:
Ti ke vendosur një dimër të përjetshëm, gjithandej

Elsa:
Gjithandej?

Ana:
Nuk ka gjë, ti mund ta shkrish atë

Elsa:
Jo, nuk mundem
Nuk... nuk di se si

Ana:
Sigurisht që mundesh
E di që mundesh

Se po veç sot, po vetëm sot po

Elsa:
S'mundem jo, të jem e lirë

Ana:
Unë e di ti je e lirë

Elsa:
Unë stuhinë s'mund ta mposht, e di

Ana:
Dhe ne të dyja motërz

Elsa:
Mallkimin dot s'e spraps

Ana:
E mundim një stuhi

Elsa:
Kam frikë unë po, nuk mundem jo

Ana:
Ti mundesh

Elsa:
Jo, mos më mundo

Ana:
Asgjë jo nuk të mposht

Elsa:
Të lutem shko

Ana:
Bashkë do t'jemi ne të dyja
Bazhkë do t'jemi neve motërz
Bashkë do t'jemi përgjithmonë ne

Elsa:
Jo!


Më Shumë Këngë Nga Alma Koleci:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet