Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Alma Koleci - Të Besoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Të Besoj".
3. Video është e këngës "Të Besoj", por nuk këndohet nga Alma Koleci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Alma Koleci - Të Besoj  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

23/04/2019

2019-04-23T19:15:11+00:00Pjesa 1:
Jo femijë nuk jam më
Do t'kujdesem për veten
Jo nuk mund t'i braktis,
Mos t'më shohin duke qar'

Kaloi
Kaloi.

Jo nuk dua përrallën
Jam e rritur s'besoj
Në përralla fëmijësh
Dhe në endrra, fantazi, besim apo magji

T'besoj, jo ësht' shum' e vështir'
T'besoj, jo nuk shoh un' çka sheh ti

T'besoj
T'besoj
T'besoj

Pjesa 2:

Më në fund kuptoj un'
Dhe besoj po tani
Në rrëfime, legjenda
Ku me fatin tim lundroj, besoj, në magji

Tek jam, po tani un' besoj
Jam un', çka sheh ti un' shikoj

Jam un'
Jam un'
Fluturoj


Më Shumë Këngë Nga Alma Koleci:


Komente mbi këtë këngë