Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Almeda Luca

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Almeda Luca është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 5 Tetor 2015, Almeda Luca publikon videoklipin "My Heart"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Risa

Deborah Xhako

Lori Delhysa

Jona Koleci

Liridona Sinani (Dona)

Xhuli (Xhuljeta Kuqi)

Enki

Erisa Dragoshi

Blerina Osaj

Bora Zemani

Tags: Almeda Luca


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet