Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alp Isufi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  • Prishtine 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
Alp Isufi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Biti Dragusha

Titi

Gjani Albanianstar

Genc Berisha

Faton Sofra

Flurim Susuri (Luli)

Arlind Zeqiri

Kreshnik Mziu

Naim Sogojeva (Nimi)

Sokol Matoshi

Tags: Alp Isufi


Komente mbi këtë artist