Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alp Isufi - Kam Mall Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Po na vjen nje dit e bardh
Qe shum koh u dasht me ardh
Boll kalum neper errsira
Dojm pranveren o me shum tmira o hej

Zgjatma doren more vlla
Mpaska marr malli met pa
Jem ni gjak e jem tni dinit
Sun na ndan edhe kufini

Qdo her shkau zor i ka dhon
Askun vend mos me na lon
Por ni gja mir le ta din
Qe nket tok jem venali o hej

Zgjatma doren more vlla
Mpaska marr malli met pa
Jem ni gjak e jem tni dinit
Sun na ndan edhe kufini

Shyqyr zotit erdh e mara
Jo nuk jem ma si perpara
Jem sbashku shum miliona
U dalim zot u venev tonat o hej

Zgjatma doren more vlla
Mpaska marr malli met pa
Jem ni gjak e jem tni dinit
Sun na ndan edhe kufiniNuk kemi video për këtë këngë.


Alp Isufi
Publikimi: 28/11/2019


Alp Isufi - Kam Mall
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kam Mall".
3. Video është e këngës "Kam Mall", por nuk këndohet nga Alp Isufi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Alp Isufi:


Komente 0