Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Alsked Rrenja - Arome Pranvere (Instrumental)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Muzika & Orkestrimi:

Alsked Rrenja

Komente

Asnjë Koment

17/06/2013

2013-06-17T09:07:56+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Arome Pranvere (Instrumental)" kënduar nga Alsked Rrenja.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Alsked Rrenja:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet