Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Alsked Rrenja - Romance (Instrumental)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

04/12/2013

2013-12-04T19:02:41+00:00

Muzika & Orkestrimi:

Alsked RrenjaKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Romance (Instrumental)" kënduar nga Alsked Rrenja.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Alsked Rrenja:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet