Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Alternative

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Alternative është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe popullore e Shqipërisë së jugut. Grupi Alternative eshte nje nder grupet e njohur ne Shqiperi me krijmtari muzikore shume te vecante, pjesetaret e grupit Jonald Haxhia dhe Pluton Mema jane nga qyteti Memaliaj dhe jetojne prej vitesh ne Greqi Athine, ata kendojne dhe interpretojne ne disa rryma muzikore me interpretime shume te bukura dhe me zera melodioz. Grupi u krijua ne vitin 2009 dhe ne ate vite doli dhe albumi i pare i titulluar "Drame mature" nje album me tekste shume dome...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i grupit

Jonald Haxhia

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtareDrame Mature


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Kadenca Dhe Naseri

Grupi Mister

Red Dog

Night Rappers

Crossbones

Ligji Rruges

Ngroba

E'7

Tempulli G

Supernova

Tags: Alternative, Alternativ, Jonald Haxhia, Pluton Mema


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet