Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alternative - Sa Shume Te Dua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Strofa 1 (x2)
Mos bëjë krim,që ndoshta dashuroj
Nuk e fsheh,gjithë bota ta dëgjoj
S’ka çi duhet jo botës me ne
Se gjithë bota,për mua veç ti je

Refren (x2)
Në cmendinë të dyve do të na çojnë
Kur të shohin,se si dashurojm
Bëjë çdo gjë për ty,dhe ti për mua
Zot o zot sa shumë sa shumë të dua

Strofa 2 (x2)
Kur në krahët e mia të mbaj
Sa të ndjej,nga vetja dot s’të ndaj
S’ka ligje të shkruara dashuria
Ne të dy s’na ndahet marrëzia

Refren (x2)
Në çmendinë të dyve do të na çojnë
Kur të shohin,se si dashurojm
Bëjë çdo gjë për ty,dhe ti për mua
Zot o zot sa shumë sa shumë të duaNuk kemi video për këtë këngë.


Alternative
Publikimi: 06/03/2021
Muzika: Jonald Haxhia
Teksti: Jonald Haxhia
Orkestrimi: Bledi Telha
Video Produksioni: Cinefocus GT
Klarinet: Tate Osmani


Alternative - Sa Shume Te Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Shume Te Dua".
3. Video është e këngës "Sa Shume Te Dua", por nuk këndohet nga Alternative.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Alternative:


Komente 0