Më mbaj mend (për 1 muaj)

Altin Goci - Ashtu Sic Doje Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13


Ka ardhur koha te ndyshojme
dhe ti je veshur ndryshe
ka ardhur koha te fillojme
ashtu si ti e nise
me shi, me diell dhe me avjone qe vijne
me rrobat veshur mbi krevatin tim

makinat nisen si me pare
dhe ikjet s'kane me kthime
me xhepat mbushur plot me rruge
deshiren plot kujtime
me fjale dhe sjellje qe ti si kupton
ne kte humnere qe ty nuk te degjon

Afroje naten qe me merr prej teje
diten qe ti kurre se gjeje
fjalet qe ti kurre nuk i the
ref
Ti merr me vete te gjithe diellin
ti merr me vete ditet me shi
mendo per gjumin dhe per renkimet
sa ndryshe ishim te dy

kujtohu per te gjitha veshtrimet
pikturat qe ne dogjem te dy
kam marr dhe token plot me harrime
te isha ashtu, ashtu sic doje ti

Teksti REDI GJUZI


Altin Goci - Ashtu Sic Doje Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ashtu Sic Doje Ti".
3. Video është e këngës "Ashtu Sic Doje Ti", por nuk këndohet nga Altin Goci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Altin Goci:


Komente 0