Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Altin Goci - Enderroj  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  13

Komente

Asnjë Koment

08/08/2010

2010-08-08T04:39:04+00:00

Këngë e albumit:

"Me Ty Kaq Pranë"
sa dua te jem larg
larg merzitjes pa kufi
sonte do kendoj per ju
ju qe njihni vec qetesi

kenga ime ngjitet lart
atje lart ne qiellin blu
ju o yje me besoni
kenga ime eshte per ju

sa here ju pyes yje
sa larg jeni ju
ju me duket sikur thoni
fluturo ne qiellin blu

sa do doja ne kte nate
kengen time mos ta mbyll
dhe te ngjitem atje lart
e te kthehem ne nje yll

enderrat ndjekin njera tjetren
enderrat jo nuk kan mbarim
ju o yje me degjoni
tek ju prehet shpirti im

sa here ju pyes yje
sa larg jeni ju
ju me duket sikur thoni
fluturo ne qiellin blu

sa do doja ne kte nate
kengen time mos ta mbyll
dhe te ngjitem atje lart
e te kthehem ne nje yll

o ti fluturo larg
o se qielli eshte i madh

ti ec ti ec ec ec..........


Më Shumë Këngë Nga Altin Goci:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet