Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Altin Goci - Duhet Te Jet Si Dje

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Duhet Te Jet Si Dje".
3. Video është e këngës "Duhet Te Jet Si Dje", por nuk këndohet nga Altin Goci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Altin Goci - Duhet Te Jet Si Dje  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Këngë e albumit:

"Me Ty Kaq Pranë"

Pjesëmarrëse në

Mikrofoni I Artë 2007

Komente

1 🔥

01/09/2007

2007-08-31T23:00:00+00:00Duhet te jete si dje
ne heshtje fjalet s'ti thashe
ti syte si fsheh atje
Duhet te jete si dje me kohen lidhur nen kembe
cdo fjale per ty ka vend
ref
Dhimbjen dhurova prape
me krahe deshirat ti nis
kjo nate nuk do te jete me
me sy ti qiellin gris
Ti s'mund te jesh atje
as friken nuk e lidh dot
kjo do te jete si dje
si ditet qe nuk flejne dot

Kam frike te jete si dje
fjalet qielli si mban
ti sdo te jesh atje
Kam zgjidhur kohen prape
e lire perplaset tek ti
do te ngjaj si kthim e di
Ref
Dhimbjen dhurova prape
me krahe deshirat ti nis
kjo nate nuk do te jete me
me sy ti qiellin gris
Ti s'mund te jesh atje
as friken nuk e lidh dot
kjo do te jete si dje
si ditet qe nuk flejne dot

Teksti REDI GJUZI


Më Shumë Këngë Nga Altin Goci:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet