Më mbaj mend (për 1 muaj)

Altin Goci - Kthehem Prape Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Zbraz une rruget qe kam prane
Ndjenjat kane histori pa fjale
Dielli lind si artist I marre
Gjithe ky vrrull c'me duhet valle

Kam me vete vitet te pasur dhe te ndare
Ne filmat bardh e zi qe fundin su kam pare

Ref
Dal dhe shikoj udhetimin e gjate
Ne nje cast e kam lene ne nje cast e kam marre
Dhe me ndodh nga nje here
Ti shoh ngjarjet sic jane
Pastaj tingujt bashkoj kthej koken me nje ane
Rruget kalojne dhe une kthehem prape

Flas me heshtje qe ka rene
Zhurmat skane gje per te thene
Cdo puhize me sjell nder mend
Fantazi qe spo gjejne vend

Ndezin mijera endra Cdo hap ne trotuar
Larte ka qetesi Sa kohe me paska marre

Ref
Dal dhe shikoj udhetimin e gjate
Ne nje cast e kam lene ne nje cast e kam marre
Dhe me ndodh nga nje here
Ti shoh ngjarjet sic jane
Pastaj tingujt bashkoj kthej koken menjane

Rruget kalojne dhe une kthehem prape
Dua te kthej dhe kohe pas


Altin Goci - Kthehem Prape
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kthehem Prape".
3. Video është e këngës "Kthehem Prape", por nuk këndohet nga Altin Goci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Altin Goci:


Komente 0