Më mbaj mend (për 1 muaj)

Altin Hajzeri - Haram Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

2X-HARAM DITA HARAM NATA
QE DOLA UNE ME TY
SPASKE QEN KISMET PER MU
SPASKAM QEN KISMET PER TY

KUJE TI MOI DASHNI
KU JE TI PASH SYT E MI
E DIN SA SHUM TE KAM DASHT
EDHE TE DU UNE TY
KREJT TI FALA UNE TY
EDHE JETEN TY TA DHASH
TI MA KTHEVE ME TRADHTI
HARAM PER TY GJITHQKA TASH

2X-HARAM DITA HARAM NATA
QE DOLA UNE ME TY
SPASKE QEN KISMET PER MU
SPASKAM QEN KISMET PER TY

KUJE TI MOI DASHNI
KU JE TI PASH SYT E MI
E DIN SA SHUM TE KAM DASHT
EDHE TE DU UNE TY
PO TI IKE M’LE N’VETMI
ZEMREN TIME MA KE THY
COPA COPA MA KE NDA
KURR HALLALL SKOM ME TA BO

4X-HARAM DITA HARAM NATA
QE DOLA UNE ME TY
SPASKE QEN KISMET PER MU
SPASKAM QEN KISMET PER TY


Ky tekst u dërgua nga AGON REXHAJAltin Hajzeri
Publikimi: 26/01/2023
Muzika: Altin Hajzeri
Teksti: Altin Hajzeri
Orkestrimi: Gent's Studio
Directed: Flamur
Asistent: R.MuqolliAltin Hajzeri - Haram
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Haram".
3. Video është e këngës "Haram", por nuk këndohet nga Altin Hajzeri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Altin Hajzeri:


Komente 0