Më mbaj mend (për 1 muaj)

Altin Marra - Lozonjare Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  10

Si t'ja bej hallit o shok
me ra sevdaja ne kok
Per nje vajze lozonjare
Kam hikur nga mendja fare

Ref
Ja te marr moj lozonjare
ja po nuk martohem fare
Se tek ty o yll o drit
Jan mbledhur gjith bukurit

Me ty fle e me ty zgjohem
Per koken tende betohem
Shpirti dhe zemra me thot
Nje e vetme je ne bot

S'dua flori e thesare
Vetem ty moj lozonjare
se ti je moj bukuri
Me e madhja pasuri
Altin Marra
Publikimi: 26/05/2020
Muzika: Klodian Qafoku
Teksti: Arben Duka
Orkestrimi: Klodian Qafoku
Video Produksioni: Folklorit.Tv


Altin Marra - Lozonjare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lozonjare".
3. Video është e këngës "Lozonjare", por nuk këndohet nga Altin Marra.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Altin Marra:


Komente 0