Më mbaj mend (për 1 muaj)

Altin Ranxha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.8 / Votuan:  10
BIOGRAFIA: Altin Ranxha është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 11 Tetor 2009, Altin Ranxha publikon videoklipin "Kush Te Solli Ne Lagjen Time". Më datë 4 Nëntor 2011, Altin Ranxha publikon videoklipin "Jam Betuar S'dua Tjeter". Videoklipi u prodhua nga Shqipja Master. Më datë 25 Nëntor 2011, Altin Ranxha publikon videoklipin "Capkene". Videoklipi u prodhua nga Shqipja Master. Më datë 24 Nëntor 2012, Altin Ranxha publikon videoklipin "Manushaqja E Beharit", në bashkëpunim me Mimo. Më datë ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentMe Trashegime


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ilia Basho

Redi Penko

Refat Sulejmani

Behar Spahiu

Perlat Pashaj

Emiljano Dhe Grupi

Fatos Xhaferi

Altin Myftari

Rexhep Sinaj

Nimet Sulkaj

Tags: Altin Ranxha


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet