Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video

Altin Ranxha - Kush Te Solli Ne Lagjen Time  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  12


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet