Më mbaj mend (për 1 muaj)

Altin Ranxha & Tiso - Shoqeria Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Sa e embel kjo melodia
Me ngjall e me gezon
Te kendojme per shoqerine
Shpirt e zemren ma pervelon

Ref.: Te gjithe bashke shok e miq
Ngreme dolli e pime raki
Hedhim valle dhe kendojme
Shoqeri moj shoqeri

Djeme e vajza jemi tok
Qe te gjithe na kane zili
Fjale e bukur fjala shok
Fjale e embel, shoqeri

Ref.: Te gjithe bashke shok e miq
Ngreme dolli e pime raki
Hedhim valle dhe kendojme
Shoqeri moj shoqeri

Ne cdo feste jemi bashke
Nje pi vere, nje pi raki
Nje me fund, nje me karar
Ngreme dolli per shoqerine

Ref.: Te gjithe bashke shok e miq
Ngreme dolli e pime raki
Hedhim valle dhe kendojme
Shoqeri moj shoqeri


Ky tekst u dërgua nga Amadeo

Altin Ranxha & Tiso - Shoqeria
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shoqeria".
3. Video është e këngës "Shoqeria", por nuk këndohet nga Altin Ranxha & Tiso.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Altin Ranxha:


Komente 0