Më mbaj mend (për 1 muaj)

Altin Shira - Vetem Ty Te Kam Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  28

kte nate ndodhem large dhe ty nuk te kam
e nuk te shohe mbi xhamin kristalte
nje zoge me qendron
e nise e me trokete pran dritares ai po me fton
te lidhur ai mban nje fjonge te vogel qe ndriqon
me shkruan dy fjale
me prit se shpejt une do te vi
te jem me ty prap,te jem me ty prap
vertet vetem ty te kam e nis te enderroj
qe te jem me ty
dhe fjongen e zogut do ta lidhe moj si kurore

refreni2x
vetem ty te kam vetem ty te dua
sa here qe jam larg me zogun me shkruaj
sa here hapa dritaren kur ai troket
nje fjongo te bukur ai aty lene

sa nete nga ty large
une rri ne dritare dhe rri pergjoj
te vije prap ai, ai qe me zgjon
e te sjell pran,pran meje ty
e niset e shkon
vec nje mesazh ne fjongon e vogel
me lena ai
me shkruaj dy fjale
me prit se shpejt une do te vi
te jem me ty prap,te jem me ty prap
vertet vetem ty te kam e nis te enderroj
qe te jem me ty
dhe fjongen e zogut do ta lidhe moj si kurore


Ky tekst u dërgua nga  stafiAltin Shira
Publikimi: 09/10/2012


Altin Shira - Vetem Ty Te Kam
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vetem Ty Te Kam".
3. Video është e këngës "Vetem Ty Te Kam", por nuk këndohet nga Altin Shira.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Altin Shira:


Komente 0