Më mbaj mend (për 1 muaj)

Altin Shira - S'dua Te Mbetem Vetem Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Ike larg nga zemra ime
me le permbi buz nje fjal
dhe ne shpirt e mbylla ndjenjen
se per ty isha i marr
dua te te gjej prap sonte
ta prek trrupin si nje zan
permbi gjujn ta ul une koken
si femij te them me fal

une te therras ku je ne kete nat
vec te te shoh kam dhimbje dhe mall
mbi trrupin tend te trretem ngadal
si loti mbi xham
po te therras ku je ne kete nat
Vec te te shoh kam dhimbje dhe mall
mbi trupin tend te tretem ngadal
si loti mbi xham

ike ti dhe ndali ora
djellin më me sy se pash
zemren e mbylla ne pranga
askush tjeter mos ta marr
s'dua te mbetem i vetem
s'do te vdes jo pa te pare
dhe nese ste gjej mes botes
do te vi lart ne parajs

une te therras ku je ne kete nat
vec te te shoh kam dhimbje dhe mall
mbi trrupin tend te trretem ngadal
si loti im i gjate
po te therras ku je ne kete nat
vec te te shoh kam dhimbje dhe mall
mbi trrupin tend te trretem ngadal
si loti im i gjate

ahhhhhh ahhhhhhh

une te therras ku je ne kete nat
veq te te shoh kam dhimbje tej mas
mbi trrupin tend te trretem ngadal
si loti mbi xham
po te therras ku je ne kete nat
veq te te shoh kam dhimbje tej mas
mbi trrupin tend te trretem ngadal
si loti mbi xham


Ky tekst u dërgua nga  lindaAltin Shira
Publikimi: 14/07/2012


Altin Shira - S'dua Te Mbetem Vetem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'dua Te Mbetem Vetem".
3. Video është e këngës "S'dua Te Mbetem Vetem", por nuk këndohet nga Altin Shira.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Altin Shira:


Komente 0