Më mbaj mend (për 1 muaj)


Altin Shira - Ndarjen Vuaj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ndarjen Vuaj".
3. Video është e këngës "Ndarjen Vuaj", por nuk këndohet nga Altin Shira.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Altin Shira - Ndarjen Vuaj  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Balada"

Këngë e albumit:

"Ti Gjithmone Je Pike Loti"

Komente

Asnjë Koment

13/06/2008

2008-06-13T20:12:35+00:00seshte let ta harroj ate koh
kur gjdo nat ty ende te shoh
ndarjen e vuaj jetimin jo dot se sheroj
nuk e di vall ne zemer je ti
je e lumtur a vuan sedi
tani kam ngellur i vetem
ce rri ne erresi

Ref:
dhe po qaj, me hijen tende
dhimbjen ndaj
ne zemren time prap te mbaj
te them te dua si me par
nuk veproj nga shpirti im
jo dot si ndaj
ne syt e mi ka vetem nat
se ti tek mua jeton prap

hijen tende askush nuk e pa
edi sonte vetem sme la
nata vritesh kjo jet sot pa ty
hije je ti(2x)

nuk edi donjeher do te shoh
te kem pran trupin tond ce me ngroh
nga syt e tua zhgjenjimin e mbadh i largon
nuk e di vall ne zemer je ti
je e lumtur a vuan sedi
tani kam ngellur i vetem
ce rri ne erresi

Ref:
dhe po qaj, me hijen tende
dhimbjen ndaj
veprat e tua prap i mbaj
ti je ne zemer si me par
nuk veproj nga shpirti im
jo dot si ndaj
ne syt e mi ka vetem nat
se ti tek mua jeton prap

hijen tende askush nuk e pa
edi sonte vetem sme la
nata vritesh kjo jet sot pa ty
hije je ti(2x)


Më Shumë Këngë Nga Altin Shira:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë