Më mbaj mend (për 1 muaj)


Altin Shira - Kam Nje Djal Ne Gjermani
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kam Nje Djal Ne Gjermani".
3. Video është e këngës "Kam Nje Djal Ne Gjermani", por nuk këndohet nga Altin Shira.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Altin Shira - Kam Nje Djal Ne Gjermani  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Këngë e albumit:

"Nje Zile Telefoni"

Komente

Asnjë Koment

21/01/2014

2014-01-21T10:24:36+00:00

x2 :
Kam nje djal ne gjermani
Mezi pres qe ta shikoj

x2:
Malli zemren ma pervelon
Ditet ikin dhe muajt shkojn

x2:
Oj nan, ty te kom pran
Nje fotografi e kam

x2:
E me merr malli qe se shoh
Syt e mij mushen me lot

Nje dit vere un do te vij
Si te gjith keto shoket e mij

Malli shpirtin po ma tret
Mallku qoft ky gurbet

x2:
Malli zemren ma pervelon
Ditet ikin e muajt shkojn

x2:
Oj nan ty te kom pran
Nje fotografi e kam

x2:
E me merr malli qe se shoh
Syt e mij mushen me lot

x2 :
Oj nan ty te kom pran
Nje fotografi e kam

x2:
E me merr malli qe se shoh
Syt e mij mushen me lot


Ky tekst u dërgua nga Valerio P.
Më Shumë Këngë Nga Altin Shira:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë