Më mbaj mend (për 1 muaj)


Altin Shira - Ky Merak
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ky Merak".
3. Video është e këngës "Ky Merak", por nuk këndohet nga Altin Shira.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Altin Shira - Ky Merak  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Këngë e albumit:

"Ti Gjithmone Je Pike Loti"

Komente

Asnjë Koment

21/01/2014

2014-01-21T10:24:37+00:00Kete naten ti kerceje dhe kaq shume ty te veshtroj as mi pret ato flok moj qe merakun po ma shtojn as me fshihesh ne fole qe vetem un te te shikoj as kerkush mos te prek ty trupin tend qe vezullon syt per ty shum po treten per merak moj me mungon po me djeg si diell pranvere spo duroj vec per ty vala e detit vjen e shkon si pulepardhe te fsheh uji me mungon ky merak sevdan time po e shton po me djeg si diell pranvere po duroj vec per ty vala e detit vjen e shkon si pulebardh te fsheh uji me mungon ky merak sevdan time po e shton po me djeg si diell pranvere po duroj... Kush te sheh e nuk tretet si sheqeri neper buz do ta pi trupin tend moj qe me deu me rri prush as me fshihesh ne fole qe vetem un te te shikoj as kerkush mos te preke ty trupin tend qe vezullon sy per ty shume po tretet ky merak po me mungon po me djeg si diell pranvere spo duroj vec per ty vala e detit vjen e shkon si pulebardh te fsheh uji me mungon ky merak sevdan time po e shton po me djeg si diell pranvere spo duroj vec per ty vala e detit vjen e shkon si pulebardh te fsheh uji me mungon ky merak sevdan time po e shton po me djeg si diell pranvere spo duroj vec per ty vala e detit vjen e shkon si pulebardh te fsheh uji me mungon ky merak sevdan time po e shton po me djeg si diell pranvere spo duroj...!!


Më Shumë Këngë Nga Altin Shira:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë