Më mbaj mend (për 1 muaj)

Altin Shira - Nje Djale Qe Kisha Me Iku Ne Kurbet  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

19/04/2012

2012-04-19T12:43:21+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nje Djale Qe Kisha Me Iku Ne Kurbet" kënduar nga Altin Shira.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Altin Shira i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Altin Shira:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet