Më mbaj mend (për 1 muaj)

Altin Shira - Dimer Ne Zemren Time (Jo Nuk Mundem Jo) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Ka zbritur dimri në zemrën time
Dhe nuk gjëj dot një rreze qe ta shkrijë
Trishtuar mbeta me sy të lagur
Lagur nga lotët e shiut që le ti (x2)

Oooooooooooohhh

ref.
Jo jo jo nuk mundem jo
Dimrin zemrës tja largoj
Nuk gjëj forcë të kthej pran vetes tyyy
Pse kaq larg diellin ma mban
Akull shpirtin mbrënda kam
Zjarri i saj me mungon tanii

N´vetmi jam ulur në zemër brenda
Në gojen time dhe fjalët sot kan ngri
Tinguj trishtimi në mur perplasen
Në dhomën time asgjë sjeton pa ty (x2)

Ooooooooooohhh

ref.
Jo jo jo nuk mundem jo
Dimrin zemrës tja largoj
Nuk gjëj forcë të kthej pran vetes tyyy
Pse kaq larg diellin ma mban
Akull shpirtin mbrenda kam
Zjarri i yt sa me mungon taniiiii (x3)


Ky tekst u dërgua nga Limi-dAltin Shira
Publikimi: 27/05/2014


Altin Shira - Dimer Ne Zemren Time (Jo Nuk Mundem Jo)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dimer Ne Zemren Time (Jo Nuk Mundem Jo)".
3. Video është e këngës "Dimer Ne Zemren Time (Jo Nuk Mundem Jo)", por nuk këndohet nga Altin Shira.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Altin Shira:


Komente 0