Më mbaj mend (për 1 muaj)

Altin Shira - Si Shqiponja Me Dy Krena  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Teksti:

Arben Duka

Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Gezim Mneri

Komente

Asnjë Koment

03/07/2019

2019-07-03T16:00:07+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Si Shqiponja Me Dy Krena" kënduar nga Altin Shira.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Altin Shira i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Altin Shira:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet