Më mbaj mend (për 1 muaj)

Altin Sulku - Kabriole Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.5 / Votuan:  2

Hajde ne kabriole
Te shkojme te pijme ndonje kafe
Hajde ne kabriole
Te gjithe do te na shohin ne

Ref...
Hajde moj vajze
E mos me rri nen hije
Ta kalojme naten
Me muzike e pije

Hajde afrohu
Leri ato naze
Te bredhim botes
Ne dete e plazhe

Hajde ne kabriole
Sa çapkene vajze ti je
Hajde mos me bej merak
Do te blej dhe nje pallat

Ref...
Hajde moj vajze
E mos me rri nen hije
Ta kalojme naten
Me muzike e pije

Hajde afrohu
Leri ato naze
Te bredhim botes
Ne dete e plazhe

...

Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesiPublikimi: 31/12/2006


Më Shumë Këngë Nga Altin Sulku:


Komente 0


Altin Sulku - Kabriole
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kabriole".
3. Video është e këngës "Kabriole", por nuk këndohet nga Altin Sulku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.