Më mbaj mend (për 1 muaj)


Altin Sulku - Kjo Hardhi E Rrushit

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kjo Hardhi E Rrushit".
3. Video është e këngës "Kjo Hardhi E Rrushit", por nuk këndohet nga Altin Sulku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Altin Sulku - Kjo Hardhi E Rrushit  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  6

Këngë e albumit:

"Më Fal"

Komente

Asnjë Koment

08/04/2013

2013-04-08T14:20:25+00:00Kjo hardhia rrushit moj ballkon me ballkone
e kjo hardhia rrushit moj ballkon me ballkone
nusja djalit tone moj bukur nuserone
nuse e djalit tone moj bukur nuserone

E kur i flet i vjerri ben sikur sdegjon
e kur i flet i vjerri ben sikur sdegjon kur i flet e vjerra moj ben sikur sshikone
kur u flet e vjerra moj ben sikur sdegjon

kur i flet kunata moj nuk i behet vone
e kur i flet kunata moj nuk i behet vone
flet kur i flet i shoqi moj erdha si urdheron
e kur i flet i shoqi moj erdha si urdheron


do vish ti moj goce e vogel o do vish o me ne o do shkosh o me ne
ne kemi nje lum perpara valle a do te vish dot
valle a do te shkosh dot


Kjo hardhia rrushit moj ballkon me ballkone
e kjo hardhia rrushit moj ballkon me ballkone
nusja djalit tone moj bukur nuserone
nuse e djalit tone moj bukur nuserone

e peshke me hala une do te behem
lumin te kaloj
dhe me ju do te vi dhe me ju do te shkoj

do vish ti moj goce e vogel o do vish o me ne o do shkosh o me ne
ne kemi nje mal perpara valle a do te vish dot
valle a do te shkosh dot


e zog me krahe un do te behem malin te kaloj dhe me ju do te vi dhe me ju do te shkoj


Ky tekst u dërgua nga Isra
Më Shumë Këngë Nga Altin Sulku:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet