Më mbaj mend (për 1 muaj)

Altin Sulku - Ti Nuk Degjon Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  5

Ti ti nuk de degjon ti jetone edhe ti paranon sa keq te shpjet fare ti ti nuk degjon ti nuk mundem ti ti nuk degjon kam Tre date 13 mars per sot te dua edhe me shume dua te degjon Ti Ti nuk degjon ti ti nuk degjon edhe parnon ne dashuri Ti Ti Nuk Degjon Ti Ti Nuk Degjon Per vete Ne dashuri sonte Edhe Pak Per zonjen Fati Tim Kush ai Kerkon Edhe Per gjon Mos Ta beJ Vetem Shume Kam Njesoj Ti Ti nuk Degjon Ti Ti Ti Nuk Degjon Zemra Busa Gaz Sot Per ty pa ty me vete kam tjeter Rregua Sudua Hajde Me Mua per ty djetren Edhe Sa Gabim Flas Per Vece Me ty Gabim jo Nuk Te gjabim Te Rrugel Ti ti ti Nuk Degjon Ti Ti Nuk Degjon Ti Ti ti Degjon Ti Ti Ti Nuk Degjon Ti Ti Degjon Ti Ti Ti Degjon Ti Ti Ti Te degjon


Ky tekst u dërgua nga Genciselimaj74


Nuk kemi video për këtë këngë.


Altin Sulku
Publikimi: 19/01/2017


Altin Sulku - Ti Nuk Degjon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Nuk Degjon".
3. Video është e këngës "Ti Nuk Degjon", por nuk këndohet nga Altin Sulku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Altin Sulku:


Komente 0