Më mbaj mend (për 1 muaj)

Altin Sulku & Ina Sulku - Dashuria (Feat. Meti)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  24

dashuria eshte e vjeter
degjoni o miqte e mi
galie ka vene pengesa
kete e quaj dhashuri

(Ina)
perseri ndjehem vetem si cdo nat
motivi je ti genjeshtrat s kane kufij

(Altin)
degjoje zemren ti asgje nuk ka rendesi ska rendesi

(refreni)(2x)
dashuria eshte e vjeter
degjoni o miqte e mi
galie ka vene pengesa
kete e quaj dashuri


Ky tekst u dërgua nga kleaAltin Sulku
Featuring: Meti (Muhamet Berbatovci)
Renditja: Top 200
Publikimi: 27/07/2013


Altin Sulku & Ina Sulku - Dashuria
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashuria".
3. Video është e këngës "Dashuria", por nuk këndohet nga Altin Sulku & Ina Sulku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Altin Sulku:


Komente 1