Më mbaj mend (për 1 muaj)

Altin Sulku - Fouristrada Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  23

Aventuriere vajze qenke ti
Me thane se ke gjetur nje tjeter te ri
Me ate tjetrin ti del çdo nate
Ah sepse ai ka foristrade

Ah sepse ai ka foristrade

Ref...
Foristrada te pelqen
Dhe per mua ti s'ta ndjen
Qe te gjithe e dine
E harrove dashurine

Foristrada te pelqen
Dhe per mua ti s'ta ndjen
Une qaj dite e nate
E ti shetit me foristrade

Do te pendohesh per ta fale
Tek une do te kthehesh ti duke qare
Jeta moj zemer eshte shume e gjate
S'eshte aventure me foristrade

Jo s'eshte aventure me foristrade

Ref...
Foristrada te pelqen
Dhe per mua ti s'ta ndjen
Qe te gjithe e dine
E harrove dashurine

Foristrada te pelqen
Dhe per mua ti s'ta ndjen
Une qaj dite e nate
E ti shetit me foristrade

...

Ref...
Foristrada te pelqen
Dhe per mua ti s'ta ndjen
Qe te gjithe e dine
E harrove dashurine

Foristrada te pelqen
Dhe per mua ti s'ta ndjen
Une qaj dite e nate
E ti shetit me foristrade

Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesiPublikimi: 01/12/2008
Muzika: Gramoz Kozeli
Teksti: Gjergj Jorgaqi
Orkestrimi: Gramoz Kozeli


Më Shumë Këngë Nga Altin Sulku:


Komente 0


Altin Sulku - Fouristrada
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fouristrada".
3. Video është e këngës "Fouristrada", por nuk këndohet nga Altin Sulku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.