Më mbaj mend (për 1 muaj)


Altin Sulku - Ne Gjakun Tim Jeton
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Gjakun Tim Jeton".
3. Video është e këngës "Ne Gjakun Tim Jeton", por nuk këndohet nga Altin Sulku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Altin Sulku - Ne Gjakun Tim Jeton  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  18

Komente

Asnjë Koment

22/12/2014

2014-12-22T16:27:57+00:00Ne gjakun tim jeton
Pa pyet veten dhe me thuaj
se cfare po kerkon .
Une te dhash gjithcka qe kisha
por se meriton
Fshiji lotet dhe me thuaj , bertit
se s'te degjoj
s'mundem te degjoj, zoti let gjykoj

REFRENI:
Me kerkove mdjenjat, ndjenjat ti fala
por ato nuk te mjaftojne
Naten the te dua zemra ime
Ne me ngjes gjithcka ndryshoi,
iken pa shpjegime vetem largohesh
por nuk di se ku po shkon
Rruget tona ndahen, ndahen pa pritur
Ne gjakun tim jetonooooon.

Njemij vjet me ty i dua
thoje do ishim bashke
Me shikon si e habitur sikur s'di cfar flas
te verteten ton vec zoti
lart po e shikon
s'mundem tet degjoj
zoti let gjykoj

REFRENI 2X:
Me kerkove ndjenja
ndjenjat ti fala , por ato nuk te mjaftojne
naten the te dua zemra ime
ne mengjes gjithcka ndryshoi
iken pa shpjegime vetem largohesh
por nuk di se ku po shkon
Rruget tona ndahen ndahen pa pritur
ne gjakun tim jeton...


Ky tekst u dërgua nga Helena Al
Më Shumë Këngë Nga Altin Sulku:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë