Më mbaj mend (për 1 muaj)

Altin Sulku - Cfare Ti Bej (Feat. Noizy)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  125REFRENI (2x)
Cfar Ti Bej? Cfar ti Bej?
Cfar Ti Bej e Tet Vellai?
Cfar Ti Bej? Cfar Ti Bej?
Cfar Ti Bej? Zemren Ma Plasi.

Te shkruaj ne Whatsup, te marr ne telefon
Ti Bejbii Je Gjithmon e Zon Hejj
Rruges Per Ne Shpi Me Shoqet Kur Kalonn
Vllain Ke Nga Pas Gjithmon Hejj
Sa Her e Shikoj Rrugen e Ndryshoj
Skam C'ti Bej ZEMRES Qe Rreh Hej
Ti e Din Shum Mirr Se Un e Kam Problem
Se Gjithmon Ai Nga Pas Te Vjenn
A Do Ti Thuash Atij Per Mua Hej Hej Hej
A Do Ti Thuash Se Un Te Duaa
E Dua Por Ai Nuk Don...

REFRENI (2x)
Cfar Ti Bej? Cfar Ti Bej?
Cfar Ti Bej Tet Vellai?
Cfar Ti Bej? Cfar Ti Bej?
Cfar Ti Bej? Zemren Ma Plasi.

NOIZY:
Ej Tini Tini Mduket Se Ke Ran Ndashni
Zeshkanja Syt Me Lara Mduket Se Tka Bo Magji Ahh
Hejj Esht Provokuese Kur Shikon
Por Ti Qendro i Fort Sepse Burri Kshu Nuk Bon
Ti Je Voci Prej Dibre Boni Pak Hilee
Kur Ta Shofeshh Prap Boj Sikur S'ta Ka Nijee
Mos i Shko Nga Mbrapa Dili Vec Nga Para
Pershendetja Shoqet Sa T'bukura Moj Vashaa
Loja Rrotullohet Inati Kujt i Shtohett
O Sa Mir O Sa Mir Dikujt Do Ti Bohett
Ja Pra Dhe Suksesi Dgjoje RIGELSIN
Ajo e Ka Drynin Ndersa Na e Kena Celsin KOPIL
Kur Ta Shohesh Prap Tash Jepi 1 TRENDAFIL
Mere 1 Te Kuq Simbolizon DASHURIN
Dhe Nese VLLAI i Saj Te Zen ne Perqafim Me Te Thon Te Drejten
Zgjidhe Vet Se Aty S'te jap Ndihmm (ADIOSSSSS)

REFRENI (2x)
Cfar Ti Bej? Cfar Ti Bej?
Cfar Ti Bej Tet Vellai?
Cfar Ti Bej? Cfar Ti Bej?
Cfar Ti Bej? Zemren Ma Plasi.

Halli Me Ka Zen Cigaren Kam Fillu
Se Ai Spo Mundet Dot Me Mbesuu
Sillem Neper Rrug, Eci Lart e Posht
Se Un Pa Te Ndihem Boshh
Sa Her e Shikoj Rrugen e Ndryshoj
S'kam C'ti Bej Zemres Qe Rreh (Hejjj)
Ti e Din Shum Mir Se Un e Kam Problem
Se Gjithmon Ai Nga Pas Te Vjennn
A do Ti Thuash Atij Per Mua
A Do Ti Thuash Se Une Te Duaa
E Dua Por Ai Nuk Donn...

REFRENI (2x)
Cfar Ti Bej? Cfar Ti Bej?
Cfar Ti Bej Tet Vellai?
Cfar Ti Bej? Cfar Ti Bej?
Cfar Ti Bej? Zemren Ma Plasi.


Ky tekst u dërgua nga Daniel.GeGa.37   erisaotrAltin Sulku
Featuring: Noizy
Renditja: Top 200
Publikimi: 17/07/2015


Altin Sulku - Cfare Ti Bej
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Cfare Ti Bej".
3. Video është e këngës "Cfare Ti Bej", por nuk këndohet nga Altin Sulku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Altin Sulku:


Komente 12