Më mbaj mend (për 1 muaj)

Altin Sulku - Tek Ty Fle Shpirti Im (Feat. Çiljeta)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  34

REF:
Altin:
ti me thuaj ti me thuaj
si jeton ti kur je pa mua
ti me thuaj ti me thuaj
cfar mendon ti kur je pa mua

Ciljeta
un te dua un te dua
nuk ka tjeter ne bot per mua
un te dua un te dua
un do vdisja ne buzet e tua

ciljeta:
tek ty shpirti im me fle
aty ku ka zemer jemi ne
sa her ti me ke shqetsuar
por prape tek ti jam sheruar
GJITHMON DO JEMI VETEM NE

altin:
ti ke dit ngadal zemren me ma marr
du te kem cdo dit e cdo nat perball
merre shihe veten ti ne syt e mi
sa te dua un ty
un mendoj per ty 24 or
ti ke ren tek un sikur meteor
si ja ben ti zemer kur un s jam aty
a t'merr malli dhe tyyy

REF:
Altin:
ti me thuaj ti me thuaj
si jeton ti kur je pa mua
ti me thuaj ti me thuaj
cfar mendon ti kur je pa mua

Ciljeta
un te dua un te dua
nuk ka tjeter ne bot per mua
un te dua un te dua
un do vdisja ne buzet e tua


Ky tekst u dërgua nga DoNaTeAAltin Sulku
Featuring: Çiljeta
Renditja: Top 200
Publikimi: 21/07/2016
Muzika: Elgit Doda
Teksti: Rozana Radi


Altin Sulku - Tek Ty Fle Shpirti Im
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tek Ty Fle Shpirti Im".
3. Video është e këngës "Tek Ty Fle Shpirti Im", por nuk këndohet nga Altin Sulku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Altin Sulku:


Komente 0