Më mbaj mend (për 1 muaj)

Altin Sulku - Ç'ja Thoshte Bilbili Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ç'ja thoshte bilbili o krua me krua
Malli moj me ka mare per nazet e dua
C'ja thoshte bilbili o porte me port
Mjero un i mjeri o spo e ze dote
Cja thoshte bilbili o hape penxherene
Iken mend e mia o te zotrote ven


Ky tekst u dërgua nga Anxhela Andi🤗🤫Altin Sulku
Publikimi: 21/01/2017


Altin Sulku - Ç'ja Thoshte Bilbili
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ç'ja Thoshte Bilbili".
3. Video është e këngës "Ç'ja Thoshte Bilbili", por nuk këndohet nga Altin Sulku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Altin Sulku:


Komente 0