Më mbaj mend (për 1 muaj)

Altin Sulku - Pse U Ndame Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Fotografit e tua, i kam ne sirtar
sa her mer malli un i hap per ti parë
Aroma jote eshte akoma neper shtepi
edhe pse ike, ti je aty.

REF.:
Ani N’dasht per dashnin po qaj
Nuk e di nga ne kush beri faj
Cfare ka ngel te un jan vec trishtime
Ti ja more ajkën dashnis
e mua m’le n’kujtime
E pranoj per Dashnin po Qaj
Nuk e di nga ne Kush beri Faj
Cfare ka ngel te un jan vec Trishtime
Ti ja more Ajkën Dashnis
e mua m’le n’Kujtime.

Emri yt tatuazh ne zemren time
ku ka dashni pa fjal e pa gabime
dhe pse sot me dike tjeter
shtratin e ndan
me fal qe ende ty te dua si i marrë.

REF.:
Ani N’dasht per dashnin po qaj
Nuk e di nga ne kush beri faj
Cfare ka ngel te un jan vec trishtime
Ti ja more ajkën dashnis
e mua m’le n’kujtime
E pranoj per Dashnin po Qaj
Nuk e di nga ne Kush beri Faj
Cfare ka ngel te un jan vec Trishtime
Ti ja more Ajkën Dashnis
e mua m’le n’Kujtime.
Altin Sulku
Publikimi: 30/01/2019
Muzika: Altin Sulku
Teksti: Altin Sulku & 52oni
Orkestrimi: Marenglen Boja
Video Produksioni: EGO Films


Altin Sulku - Pse U Ndame
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pse U Ndame".
3. Video është e këngës "Pse U Ndame", por nuk këndohet nga Altin Sulku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Altin Sulku:


Komente 0