Më mbaj mend (për 1 muaj)

Altin Sulku - Si Ta Boni Zemra (Feat. Anila Mimani)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

"Si Ta Boni Zemra" është një këngë e re nga Altin Sulku.
Dërgoje ti i pari tekstin e kësaj kënge.

Ky tekst është kërkuar 63 herë gjatë kësaj jave. 🔥

kërkesa
63

DËRGO TEKSTIN
Featuring: Anila Mimani
Renditja: Top 200
Publikimi: 05/01/2022
Video Produksioni: Fullmoon Production
Produksioni: Marenglen Boja


Altin Sulku - Si Ta Boni Zemra
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Ta Boni Zemra".
3. Video është e këngës "Si Ta Boni Zemra", por nuk këndohet nga Altin Sulku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.
Më Shumë Këngë Nga Altin Sulku:


Komente 0