Më mbaj mend (për 1 muaj)

Altin Tirona, Marius, Albert Sula & Mikel Osmani - A Do Vish? Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ah kto ledhe ledhe ke
Ne mendje me ke mbet
I thuaj mamit i thuaj babit
Merak te mos ken
Nuk jam kriminel un buzen me ta vjell ty

A do vish a po sdo vish
Kafen te dy me e pi
Fiksim me ke fiksim te kam
Hajde me lalin ti cfar ke

Me ta thon si me ta thon
Ta ha buzen si bonbon
Nuk jam kriminel un buzen me ta vjell ty
Ma mir un ty po ta lyp

A do vish a po sdo vish
Kafen te dy me e pi
Fiksim me ke fiksim te kam
Hajde me lalin ti cfar ke
Altin Tirona, Albert Sula & Mikel Osmani
Publikimi: 12/10/2022
Muzika: Albert Sula
Teksti: Altin Tirona
Orkestrimi: Albert Sula
Mix&Master: Albert Sula


Altin Tirona, Marius, Albert Sula & Mikel Osmani - A Do Vish?
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Do Vish?".
3. Video është e këngës "A Do Vish?", por nuk këndohet nga Altin Tirona, Marius, Albert Sula & Mikel Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Altin Tirona:


Komente 0