Më mbaj mend (për 1 muaj)

Altin Zeneli - A M'ke Harru Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

A t'bjen n'men për mua, apo m'ke harruar jetë të mirë me mu ke pas

O dije se të dua dhe pse sje me mua
gjithmonë ty të kam dasht

A t'bjen n'men për mua, apo m'ke harruar jetë të mirë me mu ke pas

O dije se të dua dhe pse sje me mua
gjithmonë ty të kam dasht

Jeta po kalon
Prapë njejtë më mungon
Jo spo muj pa t'pa
Veç me t'pas mjafton
Unë ty du me t'pas
Si dikur na bashkë

Ama një arsye pse m'ke lan oj zemër
Çka nuk t'ka mjaftu
Nëse ti nuk vjen të kërkoj te çdo femër
Se veç ty të du

A t'bjen n'men për mua, apo m'ke harruar jetë të mirë me mu ke pas

O dije se të dua dhe pse sje me mua
Gjithmonë ty të kam dasht

A t'bjen n'men për mua, apo m'ke harruar jetë të mirë me mu ke pas

O dije se të dua dhe pse sje me mua
Gjithmonë ty të kam dasht

Thujëm a m'kujton
Për mu a menon
Ti a don me m'pa
Zemra nuk harron
E prapë njejtë të don
Veç për ty jeton

Ama një arsye pse m'ke lan oj zemër
Çka nuk t'ka mjaftu
Nëse ti nuk vjen të kërkoj te çdo femër
Se veç ty të du

A t'bjen n'men për mua, apo m'ke harruar jetë të mirë me mu ke pas

O dije se të dua dhe pse sje me mua
Gjithmonë ty të kam dasht

A t'bjen n'men për mua, apo m'ke harruar jetë të mirë me mu ke pas

O dije se të dua dhe pse sje me mua
Gjithmonë ty të kam dasht


Ky tekst u dërgua nga Gresa MaliqiAltin Zeneli
Publikimi: 26/03/2022
Muzika: Bini Diez


Altin Zeneli - A M'ke Harru
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A M'ke Harru".
3. Video është e këngës "A M'ke Harru", por nuk këndohet nga Altin Zeneli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0