Më mbaj mend (për 1 muaj)

Altini - Bjonde Brune Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Me pelqen nje bjonde une ta kem ne shtrat,
dhe me duan sikur te kaloj nje,
te dyja jan te nxehta dhe t'njejtes seri,
me trego qfar di se per mu ska rendesi..

ref:
per mu nuk ka rendesi
je bjonde apo brune,
ti veq hajde me mu ti hym me thell kesaj pune ,
ti luje fort eme fort lart posht lart tani po ndihem me fat

SE TE GJITHA ME QMENDIN BJONDE BRUNE KUSH EKA RENDIN BJONDE BRUNE BJONDE BRUNE ,
drophmy like crayzi bjonde brune...ti eke rendin bjonde brune bjonde brune.
mepelqen nje bjonde un ta kem ne shtrat,
dhe me duan sikur te kaloj nje,
te dyja jan te nxehta dhe t'njejtes seri,
me trego qfar di se per mu ska rendesi,

ref:
per mu nuk ka rendesi nese je bjonde apo brune
ti veq hajde me mu ti hym me thell kesaj pune
ti luje me fort posht lart posht lart tani po ndihem me fat .
2x

se te gjitha me qmendin bjonde brune bjonde brune ,
kush eka rendin bjonde brune bjonde brune
draphmy like crayzi bjonde brune bjonde brune ,
ti eke rendin


Ky tekst u dërgua nga FloraAltini
Renditja: Top 200
Publikimi: 14/10/2011


Altini - Bjonde Brune
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bjonde Brune".
3. Video është e këngës "Bjonde Brune", por nuk këndohet nga Altini.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Altini:


Komente 0