Më mbaj mend (për 1 muaj)

Amantia

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  50
 • Vendlindja:
 • Hun 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Gjermani 
 • Mosha:
 • 31 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Amantia është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Qoftë si këngëtare apo aktore, si një krijuese e stilit të veçantë personal, nga natyra e lumtur apo vetëm një studente e vendosur, Amantia gjithmonë e skenon veten përsëri dhe përsëri në të gjithë diversitetin e saj. Kush është kjo artiste e re? Duket aq e gjallë, rinore dhe e pëlqyer në mënyrën e saj por gjithsesi konfirmon se është e përgjegjshme, e përulur dhe modeste në natyrën e saj. Amantia është një këngëtare Gjermane me origjinë kosov...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Snapchat

Profili

Twitter

Komente

1 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Dafina Rexhepi

Luar

Adalena Seferi

Suanita

Zanfina

Sabina Dana

Hersiana Matmuja

Nidora Gjyriqi

Enki

Nita Latifi

Tags: Amantia


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet