Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Amantia - Tumankuqe

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tumankuqe".
3. Video është e këngës "Tumankuqe", por nuk këndohet nga Amantia.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Amantia - Tumankuqe  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

15/06/2014

2014-06-15T17:49:55+00:00Tuman kuqe moj bel holle
ta boj me sy ma bon me dore
tuman kuqe moj bel holle
ta boj me sy ma bon me dore
dhe shtepia me derrasa dil moj lale tshoh se plasa.
dhe shtepia me derrasa dil moj lale tshoh se plasa.

dil moj dil ti ne dritare vajze çame lozonjare
dil moj dil ti ne dritare vajze çame lozonjare
ta boj me si ma bon me dore
te pret djali ne oborr
ta boj me si ta boj me dore
te pret djali ne oborr

Tuman kuqe moj bel holle
lule maji, lule bore
tuman kuqe moj bel holle
lule maji, lule bore,

zbriti shkallet nji nga nji sa ta shof synin e zi
zbriti shkallet nji nga nji sa ta puth synin e zi.


Më Shumë Këngë Nga Amantia:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet