A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Top 200

Amantia - Beso


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

20/06/2016

2016-06-20T18:45:48

Beso ne jeten tende dhe mos u be sakrifice e jetes dikujt tjeter

“Beso” titullohet kënga më e re e këngëtares Amantia Miku, e cila sot është lansuar edhe me videoklip.

Nën ritmet e muzikës dance këngëtarja shqiptare e cila jeton në Gjermani sjell një këngë të kombinuar në gjuhën shqipe dhe me disa vargje në gjuhën angleze.

Muzika është realizuar nga ShowReal Music, derisa për videon është kujdesur produksioni Entermedia.

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019