Amar Ismaili
Amar Ismaili

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Amar Ismaili është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo ilahi. Më datë 2 Prill 2014, Amar Ismaili publikon videoklipin "Jetim". Më datë 31 Gusht 2016, Fari Mani, Egzon Abazi & Amar Ismaili publikojnë videoklipin "Të Dua Për Allah". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Hazbi Thera....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 2