Më mbaj mend (për 1 muaj)


Amarda - Rrak E Shkrak Ne Argali

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rrak E Shkrak Ne Argali".
3. Video është e këngës "Rrak E Shkrak Ne Argali", por nuk këndohet nga Amarda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Amarda - Rrak E Shkrak Ne Argali  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20

Këngë e albumit:

"Harem"

Këngë e albumit:

"Thashethemi"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2008

2008-11-30T23:00:00+00:00rrak e shrak ne argali
na more ment o moj jorgji
o ke maraz edhe sma thua
cme terbove edhe mua

ref. 2x:
ore do ta kthej kete merzi
dua burre per shtepi
dua burre per shtepi
se u plaka ne argali

pare slodhesh moj jorgji
ter diten ne argali
ke meraz edhe sma thua
cme terbove edhe mua

ref.:
ore do ta kthej kete merzi
dua burre per shtepi
dua burre per shtepi
se u plaka ne argali

mos u qaj o moj jorgji
dil nje her moj ne avlli
dil nje her moj ne avlli
i mbytur brenda mos me rri

ref.:
ore do ta kthej kete merzi
dua burre per shtepi
dua burre per shtepi
se u plaka ne argali


Ky tekst u dërgua nga Andreea Spataru
Më Shumë Këngë Nga Amarda Arkaxhiu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet