A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Amarda Arkaxhiu - Thashethemi


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  8

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2008

2008-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Thashethemi"


a e dini miqte e mi te gjith kemi nje problem ju do thoni kush e shte ky emrin e ka thashethem.thashethemi vesh me vesh fillin llafit ku tia gjesh po doli fjala prej goje po ta majti shko ndaloje.
ref....
thashethemi thashethemi ktu e lom e ktu ta themi.thashethemet buz me buz zgjatet llafi si terkuz.thashethemet thashethemet vec kjo fjala hap probleme.thashethemet pa hesap llafe, llaf sma len rehat.
strofa...
thashethemet dit e nat nuk i len njerzit rehat , del ne rrug e hyn ne shtrat po i ndan burrat nga grat,eeeee thashethemet shkojn e vijn tu i bo tjetrit biografin per ministra sekretare , milionera pa shkoll fare.
ref 1x
blla blla blla vetem llafe llafe llafe...
ref......thashethemi thashethemi ktu e lom e ktu ta themi.thashethemi buz me buz zgjatet llafi si terkuz.thashethemet thashethemet vec kjo fjala hap probleme.thashethemet pa hesap llafe,llaf sna len rehat.pra ju themi o milet gjithkush shikoje tymin e vet se po pat oxhakn e huj ju zen bloza ne shpi tuj.


Lyrics submited by Bora
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019